XVII Niedziela Zwykła – 30 VII 2017

           INTENCJE MSZALNE

 

Sobota – 29.07. – Wspomnienie św.  Marty – (1 J 4,7-16; Ps 34(33),4-11; J 11,19-27 lub  Łk 10,38-42)

18.00 Nabożeństwo

18.30     Za ++ parafian:-Stanisława Reng, Tadeusza Marciniaka w 30. dzień po śmierci

          -syna Piotra Radwańskiego w 6 m-cy po śmierci

          -Edwarda Kłosowskiego 1. rocz. śmierci

  -Teresę Pacek w 1. rocz. śmierci, braci: Tadeusza i Jana, siostrę Feliksę i wszystkich ++ z rodzin: Banaśkiewiczów, Solarzy i Piszów

  -mamę Klementynę Szepeta w 1. rocz. śmierci, ojca Adama w 33. rocz. śmierci, brata Janusza, dziadków: Katarzynę i Włodzimierza i z rodziny Śliwa

          -Józefa Burek w 2. rocz. śmierci, jego rodziców i rodzeństwo

-Andrzeja Krynickiego, ojca Augustyna i dziadków z obu stron

-Romualda Lenart w 11. rocz. śmierci, Tomasza, Jadwigę, Wiesława, Marka i Adama Lenart, Danutę, Franciszka i Rozalię Jurkiewicz i za dusze w czyśćcu cierpiące

-męża, ojca i dziadka Antoniego Garbowskiego w 21. rocz. śmierci, rodziców: Martę i Eugeniusza Kisiel, teściów: Pulinę i Ludwika Garbowskich i z rodzin z  obu stron oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie

-Jana, Jadwigę i Bolesława Pośpiech, wnuczkę Sarę, męża Józefa i z rodzin z obu stron

-męża Andrzeja Bednarczyk w 11. rocz. śmierci, ojca Piotra Dera i Waltera Boc

-męża Stanisława Bulak, rodziców: Kazimierza i Marię, Jana i Anastazję

Sarnickich, braci: Edwarda, Władysława i Mariana, bratową, szwagra i zięcia Jana

-męża Zbigniewa Słuchockiego w 40. rocz. śmierci i z rodzin: Kozioł, Słuchockich i Czechowskich

-Janusza Owczarka w 16. rocz. śmierci (od żony) i z rodzin: Owczarek, Tabor i Buchta

-syna Jarosława Huk w 16. rocz. śmierci, męża Jerzego Huk i z rodzin z obu stron

-Ryszarda i Jerzego Strzelczyk i Józefa Baczyńskiego

-żonę Janinę Paciorek, rodziców: Anielę i Karola Paciorek, siostrę Błażeję, Józefa i Franciszka Paciorek

-rodziców: Weronikę Magierowską w   2.   rocz. śmierci   i Henryka

Magierowskiego w rocz.  89. Urodzin i ich rodziców i rodzeństwo

-męża i ojca Józefa Sroczyńskiego w 12. rocz. śmierci, rodziców, dziadków, ciocie Leokadię i Annę i szwagra Włodzimierza Żydziaka

-mamę Halinę Pośpiech w 7. rocz. śmierci, tatę Zygfryda Pośpiech, Jerzego,

Romana, Adama, Genowefę i Jana Pośpiech, Joannę, Stanisława i Teresę

Chałupczyńskich i Mariana Fidyka w 7. rocz. śmierci

XVIII   Niedziela Zwykła – 30.07. – (1 Krl 3,5.7-12; Ps 119(118),57.72.76-77.127-130; Rz 8,28-30; Mt 13,44-52) 

  7.30 Dziękczynna za 25 lat życia zakonnego z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej dla córki s. Aurelii Kumon z okazji Urodzin

9.00 Za ++ rodziców: Marię i Józefa Niedźwieckich, Edwarda Niedźwieckiego, Tadeusza Skałeckiego, dziadków z obu stron i krewnych oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie

10.30    Za ++ rodziców: Czesławę i Franciszka Wróblewskich, ich rodziców i rodzeństwo oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w rodzinie

12.00 Za ++ mamę Eugenię Czubrzyńską w 19. rocz. śmierci, ojca Henryka, brata Zbysława, teścia Stanisława w 6. rocz. śmierci i dziadków z obu stron oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

15.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Gracjana Szpałka w 7. Urodziny i  potrzebne łaski dla jego rodziców i brata

16.00 Nabożeństwo

18.30  Za + Stanisława Reng w 30 dzień po śmierci             

————————————————————————————————-

Poniedziałek – 31.07. – Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera – (Wj 32,15-24.30-34; Ps 106(105),19-23; Mt 13,31-35) 

  6.30    Za ++ rodziców: Michalinę i Leona Łomnickich i teściów: Wandę i Bolesława Fabianowskich

18.00 Za ++ z rodzin: Radwańskich, Lechowicz, Zdobylak i Lubas

————————————————————————————————-

Wtorek – 01.08. – Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i Doktora Kościoła – (Wj 33,7-11;34,5-9.28; Ps 103(102),6-13; Mt 13,36-43) 

6.30 Za ++ Ignacego Kostorz w 20. rocz.śmierci, rodziców z obu stron i rodzeństwo

18.00 Za ++ męża Stanisława Targosz, rodziców: Józefę i Antoniego Targosz, Wiktorię i Jana Hanuszewicz i brata Mariana

————————————————————————————————-

Środa – 02.08.– (Wj 34,29-35; Ps 99(98),5-7.9; Mt 13,44-46) 

  6.30    Z podziękowaniem za otrzymane łaski   z prośbą o dalsze Boże

błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Gracjana z okazji 18. Urodzin i dla Kamili oraz o pomoc w nauce

17.30    Nowenna do Matki Bożej  Nieustającej Pomocy

18.00 Za ++ rodziców: Marię i Józefa Dąbrowskich i z rodzin z obu stron

————————————————————————————————-

Pierwszy Czwartek – 03.08. – (Wj 40,16-21.34-38; Ps 84(83),3-6a.8a.11; Mt 13,47-53) 

  6.30 O powołania Kapłańskie, zakonne i misyjne, oraz o potrzebne łaski dla Kapłanów i Sióstr Zakonnych pochodzących z naszej parafii i posługujących przy Bożym Sercu                      17.00 Godzina święta

18.00 Za ++ Elżbietę, Dominikę i Mikołaja Cirko, Alinę i Mieczysława Czarskich i wszystkich z rodzin: Cirków i Gielitowiczów

          Błogosławieństwo rocznego dziecka: Julii Gabrieli Badeckiej ————————————————————————————————-

Pierwszy Piątek – 04.08. – Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera – (Kpł

23,1.4-11.15-16.27.34b-37; Ps 81(80),3-6b.10-11b; Mt 13,54-58) 

  6.30          Dziękczynna z prośbą o światło Ducha Św. i potrzebne łaski dla Jakuba   9.00 Za + Stanisławę Janiewicz w 2. rocz.śmierci, siostrę Marię Janiewicz w 14.

    rocz. śmierci, mamę Genowefę Janiewicz w 2. rocz. śmierci

18.00 Za ++ Jerzego i Janinę Stankiewicz oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie Doroty i Ireneusza

————————————————————————————————-

Sobota – 05.08. – (Kpł 25,1.8-17; Ps 67(66),2-5.7-8; Mt 14,1-12) 

  6.30 Ku czci Niepokalanego Serca Maryi, w int. Róż Różańcowych, Apostolatu Maryjnego, Apostolatu „Margaretka”, Stowarzyszenia Serca Pana Jezusa oraz za ++ z tych grup 

18.00 Nabożeństwo

18.30     Za ++ parafian:- Elżbietę Jagieła, Olgę Fabjan, Stanisława Ryng (od rodziny Wojcieszak) w 30. dzień po śmierci

          -Bronisławę August, Kazimierza Nakoniecznego w 1. rocz.śmierci

  -męża Mariana Frankowskiego z okazji Urodzin, rodziców z obu stron i wszystkich z rodziny

-rodziców: Agatę i Franciszka Starościaków, męża Jana, synową Małgorzatę, Krystynę i Romana Czeniewskich, Stefanię i Józefa Górskich i brata Edwarda

          -rodziców: Jana i Klarę Maryniaków, syna Henryka i dziadków z obu stron

-żonę, mamę i babcię Teresę Głąb w 7. rocz. śmierci i wszystkich z rodziny

-męża Józefa Stempień, rodziców z obu stron, siostry: Helenę, Mariannę, Stanisławę i Katarzynę z mężami, brata Kazimierza z żoną, dziadków i babcie z obu stron i zięcia Janusza Mączka

-męża Bogusława Hudzik w 18. rocz.śmierci, ojca Jana Kornaga, teścia Romana, dziadków i z rodziny: Bzdok i Kornaga

XVIII Niedziela Zwykła – 06.08. – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO – (Dn 7,9-

10.13-14; Ps 97(96),1-2.5-6.9; 2P 1,16-19; Mt 17,1-9)  

  7.30 Za ++ rodziców: Magdalenę i Marcina Turczyńskich i Marię i Stefana Bator; Barbarę, Dariusza, Ewę i Stanisława; Annę i Ryszarda Drosik, Ryszarda Hill i z tych rodzin

9.00 Za ++ matkę Katarzynę Ziubroniewicz w 20. rocz.śmierci, ojca Stanisława,

brata Józefa, Michała Rycąbel, szwagra Andrzeja, Romana Dybę, babcie i dziadków oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie

10.30    Za ++ Stanisława Staszewskiego w rocz. śmierci, Annę Staszewską i Alojzego Poprawa

12.00    Za + córkę Magdalenę Krzysztofik w 6. rocz.śmierci oraz o Boże błogosławieństwo, miłosierdzie i opiekę Matki Bożej w rodzinie Krzysztofik

 

 

13.15 W intencji Chrztu Świętego dzieci: Marceliny Teofili Kędziera, Łukasza

Krasuckiego, Hanny Agnieszki Królikowskiej, Oskara Dolińskiego, Laury

Róży Toporowskiej, Lilii Zofii Kalinowskiej, Filipa Zaręba, Dawida Jakuba

Fromelius, Michaliny Janiny Śliwa, Mai Blanki Gryc, Anny Jeziornej, Aleksandra Tomasza Rudnik,   ich rodziców i chrzestnych

15.00  Za ++ dziadka Wacława Małek w 35. rocz.śmierci i wszystkicz rodzin: Małek i Głąb oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

16.00 Nabożeństwo

18.30 Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Andrzeja z rodziną

————————————————————————————————-

INTENCJE W KLASZTORZE

Niedziela 30.07. 9.30 Za ++ Zofię i Piotra Kromp
Poniedziałek 7.15 Za ++ rodziców: Jana i Jadwigę, brata Bolesława Pośpiech, rodziców: Adama i Marię Mrozik, braci, siostry i za dusze w czyśćću cierpiące
Wtorek 7.15 Za żyjących i ++ Parafian
Środa 7.15 O nowe i święte powołania do Zgromadzenia Sióstr św. Józefa
Czwartek 7.15 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Julii Gabrieli Badeckiej z okazji 1. rocz.

Urodzin

Piątek 7.15 Za żyjących i ++ Parafian
Sobota 7.15 Za żyjących i ++ Parafian
Niedziela :06.08.2017 9.30 Za ++ Emilię Podgórską w 34. rocz.śmierci, ojca Stanisława, siostrę Marię i brata Franciszka

 

Brak możliwości komentowania