XXXII Niedziela Zwykła – 11 XI 2018

INTENCJE MSZALNE

 

Sobota – 10.11. – Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła –

(Flp 4,10-19; Ps 112,1b-2.5.6.8a.9; Łk 16,9-15)

 

16.00     Za ++ pacjentów Hospicjum Ziemi Kluczborskiej św. o. Pio oraz  pogrążonych w żałobie rodzin         

18.00 Różaniec za zmarłych

18.30  O dar nawrócenia dla żony i córek

                   Za ++ parafian:-Martę Guzowską, Mieczysławę Kołaczek w 30 dni po śmierci

          -Stanisławę Szymańską, Stanisława Wojech w 1. rocz. śmierci

-Arkadiusza w 1. rocz. śmierci Matyldę i Tadeusza

  -męża Zbigniewa Chmiel jego ojca Edwarda mamę Karolinę i wszystkich z rodziny

          -ojca Kazimierza w 8. rocz. śmierci

-Zygmunta, Zofię i Stefana Wanzel i wszystkich z tej rodziny rodziny

-Wiesława Berezowskiego w 10 rocz. śmierci jego żonę Janinę i wszystkich z rodziny oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla żyjących

-Stanisławę Urban, brata Kazimierza, bratową Wandę, Ewę i Piotra

Błaszczyków i Stanisławę Smolarek

-rodziców: Agnieszkę i Alfonsa Jarczewskich, teściów: Helenę i Józefa Podgórskich, siostrę Mirosławę i brata Czesława Jarczewskich i wszystkich z rodzin z obu stron

-rodziców: Anielę i Karola, Janinę, Błażeję, Józefa i Franciszka Paciorków

-Łucję Garbowską w rocz. Urodzin i wszystkich z rodzin: Garbowskich, Chwołków i Ściegienków

-męża Karola Szacior w rocz. śmierci jego rodziców i braci

-męża Józefa Jasińskiego, rodziców z obu stron i wszystkich z tych rodzin

-rodziców i teściów Genowefę i Bolesława Gaik i siostrę Zofię

-rodziców: Bronisława w 8. rocz. śmierci i Antoninę, bratową Katarzynę Nebelski, dziadków z obu stron oraz z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla żyjących

-Zbigniewa Mańko w 3. rocz. śmierci i wszystkich z rodzin z obu stron

-męża Mariana Kłonowskiego brata Romana i rodziców, wujka Józefa Burek i wszystkich z tej rodziny, Annę Hencińską i z całej rodziny

-Janinę i Mieczysława Bogusławskich, Zdzisława Nakonecznego, Janinę i Leona Ostrowskich i wszystkich z rodziny Grodzkich    -za + Gertrudę Lesik w rocz śm.

-za ++ Gertrudę, Helenę, Marię

 

 

 

XXXII Niedziela zwykła – 11.11. – (1 Krl 17,10-16; Ps 146,6c-10; Hbr 9,24-28; Mk 12,38-44)

   7.30 Za ++ Ojca Józefa i jego żonę Teresę Chwołka, męża Zbigniewa Węgrzyn jego

rodziców: Marię i Adama, siostry, braci, bratową, szwagrów, ks. proboszcza Franciszka i za dusze w  czyśćcu cierpiące

9.00 I int. Msza św. w intencji Ojczyzny, władz samorządowych, całej społeczności lokalnej oraz za wszystkich zmarłych i poległych w obronie Ojczyzny.

 II int. Za ++ ojca Stanisława Niemiec w 20. rocz. śmierci, mamę Kazimierę Niemiec, ciocię Ewę Kamińską w 3. rocz. śmierci dziadków z obu stron, rodzeństwo i dusze czyśćcowe

 10.30 Za ++ Elżbietę Leśko w 10. rocz. śmierci i rodziców z obu stron        

 12.00 Za ++ tata Adama w 9. rocz. śmierci i mamę Paulinę Pukajło, prawnuka Dominika oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

13.15 W intencji rocznych dzieci: Pola Glanowska, Maciej Sieja   i ich rodziców

 15.00  I int. Za ++ rodziców: Genowefę i Władysława Ciemcioch, siostry: Danutę Detyna i Wiesławę Hertman i z rodziny

  II int. Za ++ Marię i Stanisława Dziamskich, Marię i Stanisława Noculak, brata Kazimierza, dziadków i chrzestnych

 16.00 Różaniec za zmarłych 

 17.00 Msza św. w intencji Głuchoniemych

 18.30 Za ++ męża Edwarda Niedźwieckiego, rodziców i rodzeństwo z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny   

————————————————————————————————-

Poniedziałek – 12.11. –  Wspomnienie św. Jozafata, biskpa i męczennika – (Tt 1,1-9; Ps 24,1b-4b.5.6; Łk 17,1-6)

6.30  Za + tatę Władysława Bezpałko aby Pan Bóg przyjął do swojego królestwa pokoju i miłości

18.00 Różaniec za zmarłych

18.30 I int.Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla córki Renaty z okazji Imienin

 II int.Za ++ ojca Jana Szczepaniaka, mamę Marię, Zbigniewa Matuszewskiego i wszystkich z rodziny

————————————————————————————————-

Wtorek – 13.11. – Wsppmnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników polskich – (Tt 2,1-8.11-14; Ps 37,3.4.18.23.29; Łk 17,7-10)

6.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia dla p. Wandy Berger z okazji Urodzin

18.00 Różaniec za zmarłych /Prowadzą Siostry/

18.30 I int.Za ++ Stanisława Buczek, rodziców: Franciszkę i Teofila Buczek

 II int.Za ++ Krzysztofa Hołówka w 11. rocz. śmierci, dziadków, Klemensa Hołówka, Karolinę Bartoszewską i Łukasza Juźwin

Środa – 14.11. – Wspomnienie bł. Marii Luizy Merkert, dziewicy –(Tt 3,1-7; Ps 23,1b6; Łk 17,11-19)

 6.30   Za + Feliksa Zapora w rocz. śmierci

17.30  Nowenna do Matki Bożej  Nieustającej Pomocy

18.00 Różaniec za zmarłych

18.30 I int. O opiekę Matki Bożej i zdrowi dla Sfefani Załężnej w 87. Urodziny i o Boże błogosławieństwo w rodzinie

             II int.O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej aniołów i Archaniołów dla rodziny

————————————————————————————————-

Czwartek – 15.11. – (Flm 7-20; Ps 146,6c-10; Łk 17,20-25)

  6.30 Za + syna Michała Bakalarczyka w dniu Urodzin  

17.00  Msza św. szkolna: W intencji Dzieci naszej Parafii

18.00 Różaniec za zmarłych

18.30 I int. Za ++ męża Pawła Górskiego w 50. rocz. śmierci, rodziców, rodzeństwo, dziadków z obu stron, bratową Barbarę Górską i synową Irenę

 II int.Za ++ męża Antoniego w 4. rocz. śmierci, rodziców: Teklę i Bronisława Broszko i teściów: Karolinę i Piotra Hrynyszyn

————————————————————————————————-

Piątek – 16.11. – Święto rocznicy poświęcenia Kościoła Katedralnego w Opolu – (Ap 4,1-11; Ps 150,1-6;  Łk 19,11-28)

  6.30  Dziękczynna z prośbą o światło Ducha Św. i potrzebne łaski dla Jakuba

18.00 Różaniec za zmarłych

18.30 I int.Za ++ rodziców: Weronikę i Ksawerego Grabowskich, dziadków i babcie z

obu stron i wszystkich z rodziny: Grabowskich i Bućko oraz o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla żyjących

             II int.Za ++męża Krzysztofa Oczyńskiego w 14. rocz. śmierci, teściów: Romana i Irenę Oczyńskich

————————————————————————————————-

Sobota – 17.11. – Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy – (3 J 5-8; Ps 112,1b-6; Łk 18,1-8)

  6.30 Za ++ matkę Janinę w 13. rocz. śmierci ojca Tadeusza w 54. rocz. śmierci Oborskich i dziadków z obu stron

16.00 Obrzęd chrztu: Tymon Gwizdalla      

18.00 Różaniec za zmarłych

18.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Zdzisławy i Teleksa z okazji

55 lat pożycia małżeńskiego i dla ich dzieci i wnuków

          Za ++ parafian: -Ferdynanda, rodziców, braci, Józefa i wszystkich z rodziny

-męża Józefa, syna Stanisława, córkę i wszystkich z rodziny

-ojca Stanisława Pelc, mamę Eugenię, dziadków: Annę i Pawła Wilk, Henrykę i Piotra Pelc, brata Henryka, rodziców: Teofilę i Zygmunta Bienkiewicz i wszystkich z rodzin z obu stron

-Zofię Chałupka w 7. rocz. śmierci

-Jana, Annę i Michała Sokołowskich, Stefanię i Piotra Pawłowskich

-Teresę Brodzińską w 5. rocz. śmierci i wszystkich z rodziny

-męża Stanisława, brata Pawła, rodziców: Julię i Jana, siostry: Olgę, Stefanię i Dorotę, szwagrów: Jana, Henryka i Lubomira i teściów: Marię i Edmunda

-męża Jana Magnuckiego w 12. rocz. śmierci i wszystkich z rodziny: Magnuckich, Grzesiaków, Kupczaków i za dusze w czyśćcu cierpiące

-Anielę i Czesława Steciak i Alicję Grzelczyk

-rodziców: Anielę i Karola, Janinę, Błażeję, Józefa i Franciszka Paciorków

-Janinę Sosulską w 5. rocz. śmierci i wszystkich z rodziny oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie

-Martę Bawaj w 18. rocz. śmierci, Henryka Olek i wszystkich z rodziny: Bawaj, Olek, Wróbel i dziadków z obu stron

-Stanisławę Pawłowicz w rocz. Urodzin i wszystkich z rodziny: Pawłowicz i

Lesiewicz

-męża, ojca i dziadka Henryka Marcok w 3. rocz. śmierci           -męża Kazimierza Stańkowskiego i rodziców z obu stron

-Genowefę Zubrzycką w 7. rocz. śmierci

XXXIII Niedziela zwykła – 18.11. – (Dn 12,1-3; Ps 16,5.8-11; Hbr 10,11-14.18; Mk 13,24-32)

7.30 Za ++ męża Józefa, dzieci: Urszulę i Gerharda Podstawa, z rodziny: Kurtz, Dombek i za dusze w czyśćcu cierpiące

9.00 Za ++ rodziców: Michalinę i Cyryla Szmigiel, Jadwigę i Wincentego Szurlej, braci: Lesława i Józefa, siostrę Danutę i dziadków z obu stron

10.30 I int. O Boże błogosławieństwo i hojność Bożych darów dla małżeństw obchodzących jubileusze  i rocznice małżeństwa  

 II int. Za ++ córkę Beatę w 22. rocz. śmierci i z rodzin: Stachera, Kowalczyk, Klinowskich i Wizborus

12.00Za ++ Józefa Wolf, rodziców i rodzeństwo

 II int.Za ++ rodziców: Janinę i Stefana Major, teściów: Czesławę i Józefa Poprawa oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzine

15.00  Za ++ męża Jana Stelmaszek w 12. rocz. śmierci, córkę Weronikę Zalot, rodziców: Annę i Wojciecha Stelmaszek, Weronikę i Jana Popowicz i z tych rodzin

 16.00 Różaniec za zmarłych

 17.00 Msza św. w intencji Głuchoniemych

 18.30  Dziękczynno-błagalna z prośbą o zdrowie, dary Ducha Św., miłość i Boże błogosławieństwo dla Marii i Zdzisława Włodarczyków, synów: Romana i Grzegorza i wnuka Jana oraz za ++ rodziców i dziadków z obu stron, synowa Magdalenę, brata Józefa i bratową Krystynę, siostrę Teresę szwagra Wacława i ich syna Piotra

 

 

  INTENCJE W KLASZTORZE
Niedziela 11.11. 9.30 Za ++ Irenę, Bronisławę, Franciszka, Wojciecha, Stanisława i Janinę Rydzik, z rodziny, za dusze w czyśćcu cierpiące, nienarodzone dzieci i za poległych za Ojczyznę oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla żyjących z rodzinyRydzik
Poniedziałek 6.45 Za ++ Elżbietę Wajda w 4. rocz. śmierci i Jana
Wtorek 6.45 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Środa 6.45 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Czwartek 6.45 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Piątek 6.45 Za dusze w czyśćcu cierpiące
Sobota 6.45 W intencji Zgromadzenia Sióstr św. Józefa z okazji wspomnienia patronki dzieł miłosierdzia św. Elżbiety
Niedziela 18.11. 9.30 Za + ks. Franciszka Drendę w 2. rocznicę śmierci (od wspólnoty rodzin kapłanów i sióstr zakonnych)

 

Brak możliwości komentowania