VI Niedziela Wielkanocna – 21 V 2017

Ogłoszenia duszpasterskie    VI Niedziela Wielkanocna

21 V 2017r.

         Dzisiaj:  – o g. 10.30 w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej.

– o g. 16.00 – nabożeństwo dziękczynne z udziałem dzieci I komunijnych .

         Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe o g. 18.00.

Od poniedziałku do środy będą połączone z obchodem Dni Krzyżowych z procesjami błagalnymi do Krzyża Misyjnego o dobre urodzaje, błogosławieństwo w każdej pracy i życiu codziennym. Zapraszamy poczty sztandarowe.

Dzieci I komunijne w tym tygodniu do soboty włącznie przeżyją tzw. Biały Tydzień uczestnicząc w nabożeństwach majowych o g. 18.00 oraz w Mszach św. o 18.30.

Od poniedziałku do wtorku można złożyć w garażu przy Parafii elektrośmieci  w godzinach 8.00 do 11.00 oraz 16.00 do 19.00.

Można w ten sposób wesprzeć Misje

W poniedziałek ok. godz. 19.45 Modlitwa uwielbienia , na którą zaprasza Effatha.

W każdy wtorek o godz. 17.00 posługa modlitwy wstawienniczej

         W środę o godz. 18.00 w kościele Parafialnym pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych –  Msza św. odpustowa.

         W piątek rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego na nabożeństwach majowych

         Dzieci klas IV przyjdą na próbę i Mszę św. szkolną w czwartek o godz.17.00. Nabożeństwo Pokutne w sobotę  o godz. 10.00 (przynosimy modlitewnik Droga do Nieba) –  spowiedź dla rodziców  i krewnych od godz. 17.00.

         W przyszłą niedzielę: – przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

o 9.00będzie sprawowana Msza św. w rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej                w intencji Dzieci klas IV i ich rodzin

– o 16.00 – nabożeństwo majowe .

 

         Kolekta  dzisiejsza i  za tydzień na potrzeby naszej Parafii. „Bóg Zapłać” za wszelkie dary składane na tacę, do skarbony oraz na konto parafialne.

 

 

 

Zapowiedź I

1.Tomasz Bukowiec  – Kluczbork oraz Aneta Filarska-Bukowiec   –Kluczbork

 

Zapowiedź II

1.Adrian Janiszewski  – Szczecin oraz Katarzyna Łęczyńska   – Kluczbork – Szczecin

2.Adrian Oleksy – Żabiniec oraz Katarzyna Markiewicz – Gotartów

 

Zapowiedź III

1.Miłosz Filip  – Kluczbork oraz Wioleta Stefańska  – Sieciechów

2.Marian Kałuża – Stradunia oraz Adrianna Przybył – Kluczbork

3.Mariusz Kropielnicki – Kluczbork oraz Ewelina Dec – Kluczbork

4.Paweł Łoch – Kluczbork oraz Justyna Młynarczyk – Gronowice

5.Kamil i Natalia Więcek zd. Sidorów  –Kluczbork

 

Brak możliwości komentowania