XXIX Niedziela Zwykła – 21 X 2018

Ogłoszenia duszpasterskie  XXIX Niedziela Zwykła 21.10.2018r.

Przeżywamy XXIX Niedzielę Zwykłą:

  • dzisiaj także Niedziela Misyjna, gościmy w naszej parafii ojca Arkadiusza -Oblata, który głosi nam Słowo Boże, po Mszy można zakupić kalendarze misyjne i złożyć ofiarę
  • o godz. 10.30 – Msza św. w intencji Jubilatów Małżeńskich
  • o godz. 12.00 – Msza św. dla dzieci
  • o godz. 14.00 – Msza św. dla osób sprawnych inaczej
  • o godz. 16.00 – nabożeństwo różańcowe oraz spotkanie dla Kresowian i sympatyków , a także Apostolatu Maryjnego
  • zapraszamy w tygodniu na nabożeństwa różańcowe o godz. 18.00

W poniedziałek: – od godz. 19.00 – Wieczór Uwielbienia z modlitwą wstawienniczą

We wtorek 23 października: w salkach NSPJ Przedszkole Dzieci Bożych. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30. Tematem jest rozwój życia rodziny w łasce Bożej.

Zapraszamy rodziców z dziećmi

W czwartek:   – o godz. 15.00 spotkanie Klubu Seniora

  • o godz. 16.00 w czwartek – spotkanie klas III gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania (grupa A)
  • o godz. 17.00 Msza św. szkolna, na którą dzieci komunijne przychodzą obowiązkowo

W piątek:o godz. 10.00  w Łowkowicach Msza św. oraz złożenie kwiatów na grobie ks. dr. Jana Dzierżonia. Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego zaprasza do wzięcia udziału w uroczystych obchodach Jubileuszu 70 rocznicy utworzenia szkoły rolniczej połączonych z odsłonięciem pamiątkowego obelisku z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bogdańczowicach.

W przyszłą niedzielę: – o godz. 12.00 – Msza św. dla dzieci

– o godz. 16.00 – nabożeństwo różańcowe oraz spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na cele misyjne. Za tydzień na potrzeby naszej Parafii, a do skarbony na Kościół prześladowany w Pakistanie. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

Wypominki za zmarłych można składać w kancelarii lub zakrystii, w naszej parafii będą odmawiane codziennie od 2 listopada

Parafia zaprasza na kolejny wyjazd w ramach akcji „Parafia z kulturą” na koncert  w filharmonii Częstochowskiej „10. Tenorów”. Wyjazd w niedzielę, 18 listopada o godz.

15.30. Koszt 120zł. Zapisy do końca października w kancelarii parafialnej.

Już dziś zapraszamy na montaż słowo – muzyczny pt. „Dusze sprawiedliwych są w ręku Boga”, który poświęcony będzie modlitwie i pamięci zmarłych kluczborskich kapłanów i sióstr zakonnych. Niedziela, 4 listopada godz. 16.30 w naszym kościele.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Zapowiedź III

1.Maciej Olejnik – Wrocław oraz Katarzyna Szostkowska  – Kluczbork

( Ktokolwiek wiedziałby o istniejących przeszkodach małżeńskich między wyżej wymienionymi, w sumieniu zobowiązany jest o tym zgłosić ks.

proboszczowi.)

 Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie internetowej Parafii Rzymskokatolickiej pw. Najśw. Serca Pana Jezusa umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.

 

Brak możliwości komentowania