Intencje

Znajdziesz tu godziny nabożeństw i intencje mszalne na cały bieżący tydzień.

  sobota, 19 stycznia 2019
Okres Zwykły
Wspomnienie obowiązkowe św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
6:30   Za żyjących i zmarłych Parafian
18:00   Nabożeństwo
  18:30   Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Dominika z okazji 18. rocz. Urodzin dla jego brata Sebastiana rodziców z okazji 19 rocz. Ślubu dziadków i rodziców chrzestnych
    Za ++ parafian:
    – Ireneusza Owczarek, Romana Gwóźdź, Piotra Szczepańskiego, Dominiką Ostrycharz w 30 dni po śmierci
    – Gertrudę Ostrycharz w 1. rocz. śmierci
    – ojca, dziadka i pradziadka Stanisława Niemiec, mamę Kazimierę, brata Zygmunta Niemiec, rodzeństwo z obu stron, dziadków i za dusze czyśćcowe
    – rodziców: Aleksandrę w 5 rocz. śmierci i Antoniego Kostyra i wujka Adolfa
    – żonę Ewę Adamowicz w 5. rocz. śmierci, rodziców: Franciszkę i Józefa Adamowicz, babcię Teodorę Szczaurską
    – Annę i Lucjana Ciongiel i rodziców z obu stron
    – męża, ojca, dziadka i pradziadka Stanisława Podgórnego w 33 rocz. śmierci jego rodziców: Marię i Jana, syna Mariusza Turkiewicza z okazji Imienin
    – męża Władysława Kropielnickiego w 13. rocz. śmierci, córkę Bogusławę, bratową Stanisławę, szwagra Zbigniewa i rodziców z obu stron
    – rodziców: Janinę i Tadeusza Badowskich, rodzeństwo z obu stron, siostrę Mirosławę i szwagra Jana Molik, siostrę Zofię i szwagra Józefa ich syna Łukasza Chabiniec, syna Krzysztofa Badowskiego, ciocię Marię Kalinowską i wszystkich bliskich memu sercu, rodziców: Wandę i Kazimierza Zimoch
    – Zofię Buchajczyk, Jadwigę i Ignacego Buchajczyk i teściów Perzynów
    – syna Adama Skwarek, męża Edwarda, rodziców: Stefanię i Wojciech Skwarek, Zofię i Stefana Wanzel
    – Macieja Choińskiego (od cioci Marianny z dziećmi)
    – Danutę Bajcarz (od Grzegorza i Patrycji z Lipinek)
    – mamę Wandę Sarnicką w dniu Urodzin i bliskich ++
    – Jana Sokołowskiego (od rodziny Pawłowskich z Wrocławia)
    – Stanisława Kijowskiego w rocz. śmierci jego żonę Zofię, rodziców: Stanisława i Zofię Niemiec i wszystkich z rodziny z obu stron oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie w obu rodzinach
    – rodziców: Stefana i Władysława Wyrwa, rodziców: Stefanię i Aleksego Polaszczyk, Mariana Polaszczyk, siostrę Stanisławę i jej męża Antoniego Garbowskich, Marię i Konrada Zaręba oraz o Boże błogosławieństwo dla żyjących z rodziny: Polaszczyk i Wyrwa
    – Jana Antochów w 38. rocz. śmierci i ks. kanonika Andrzeja Oberca
    – Elżbietę Barylewicz (od sąsiadów)
    – Leszka Leszczyńskiego w 10. rocz. śmierci jego syna Grzegorza jego matkę Halinę, ojca, ojczyma brata Bogusława, siostrę Leokadię, rodziców: Józefa i Reginę, dziadków z obu stron, szwagrów: Ryszarda i Zbigniewa, wszystkich z rodziny: Leszczyńskich, Dobija, Jonak, Zaskórskich i za dusze w czyśćcu cierpiące
    – Eugeniusza Mazur, rodziców, rodzeństwo i krewnych oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny Mazur
    – za ++ brata Ryszarda Ulbrych w 2 rocz śm. i ++ z rodziny
    – za + Teresę Konfederak, rodziców i brata
 
  niedziela, 20 stycznia 2019
II NIEDZIELA ZWYKŁA
7:30   Za ++ syna Andrzeja, męża Ludwika Kaczor, rodziców z obu stron, z rodziny Owczarek i za dusze w czyśćcu cierpiące oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie
9:00   Za + syna Dominika Wilhelm w 3. rocz. śmierci
10:30 I. O Boże błogosławieństwo i hojność Bożych darów dla małżeństw obchodzących jubileusze i rocznice małżeństwa
  II. Za ++ syna Adama Skwarek i wszystkich z rodzin: Skwarek i Wanzel
12:00 I. Za ++ Alicję Konopka i jej rodziców: Irenę i Leona Uścinowicz, brata Zbigniewa i teściów: Mieczysławę i Tadeusza Konopka
  II. Za ++ Łukasza Juźwin w rocz. Urodzin i babcię Janinę, Tadeusza Juźwin, Krzysztofa i Klemensa Hołówka
15:00   Za ++ męża Władysława Groń w 24. rocz. śmierci, rodziców i teściów, Kazimierę i Bolesława, Honoratę i Władysława, bratową Krystynę, braci: Wiesława i Zdzisława Choczaj, Aleksandra Szmigiel w 19. rocz. śmierci i z pokrewieństwa
16:00   Nieszpory
18:30   Za ++ mamę Bronisławę Matysiak w 30. rocz. śmierci, jej rodziców: Mariannę i Stanisława, siostry: Zofię i Franciszkę i wszystkich z rodzin: Matysiak i Zatora
 
  poniedziałek, 21 stycznia 2019
Wspomnienie obowiązkowe św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
6:30 I. Za ++ rodziców: Franciszkę i Jana Bugajnych, braci: Stanisława i Wiktora, siostry: Zofię i Irenę, Bronisławę Matysiak i męża Jana Kozłowskiego
  II. Za ++ rodziców: Józefę i Stanisława Wawrzyniak, Stefanię i Henryka Mierzwiak, siostry: Leokadię Gąszczak i Mirosławę Nawrot, Martę i Edmunda Zglińskich
18:00   Za ++rodziców: Agnieszkę i Józefa Paszko, siostry: Eugenię, Zofię i Joannę, teściów: Annę i Jana
 
  wtorek, 22 stycznia 2019
Wtorek II tygodnia Okresu Zwykłego
6:30 I. Za ++ Wincentego Stanossek 100 rocz. Urodzin, żonę Agnieszkę, córkę Angelę i wszystkich z rodziny: Stanossek i Luksa
  II. Za żyjących i zmarłych Parafian
18:30   Za ++ siostrę Elżbietę Gostkiewicz, rodziców: Czesławę i Adama Steculak i dziadków Żabskich
 
  środa, 23 stycznia 2019
Środa II tygodnia Okresu Zwykłego
6:30 I. Za ++ Mariannę i Franciszka Kazimierskich i wszystkich z rodziny
  II. Za ++ Mariana Banaś w 2. rocz. śmierci, rodziców, teściów i rodzeństwo
18:00   Za ++ rodziców: Apolonię i Józefa Urbanek w 18. rocz. śmieci, brata Adama w 14. rocz. śmieci oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla córki Grażyny z okazji 75. rocz. Urodzin
18:30   Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 
 
  czwartek, 24 stycznia 2019
Wspomnienie obowiązkowe św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
6:30 I. Za ++ mamę Michalinę w 10. rocz. śmierci, ojca, brata Jasia, męża Stefana, teściów, babcie, dziadków, Teresę Strzelczyk, Helenę Wiewiórę i za dusze w czyśćcu cierpiące oraz o zdrowie w rodzinie
  II. Za żyjących i zmarłych Parafian
18:00   Za ++ Jana Toczek w 2 rocz. śmieci i jego rodziców: Anielę i Antoniego
 
  piątek, 25 stycznia 2019
Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
6:30 I. Za ++ mamę Michalinę Marczak w 43 rocz. śmierci i bliskich z rodziny: Marczak i Jędryka
  II. Za + Mikołaja Czapor 3. rocz. śmieci
18:00   Za ++ męża Kazimierza Konopka w rocz. śmierci i jego rodziców
 
  sobota, 26 stycznia 2019
Wspomnienie obowiązkowe śś. biskupów Tymoteusza i Tytusa
6:30   Za ++ Zofię Kociubińską w 18. rocz. śmierci i z rodzin: Kociubińskich, Wajdów, Nazarewiczów, Świdrów, Gaździckich, Trojanowskich, Marchwińskich, Pisulów, Osiejewskich, Berkowskich, Karasiewiczów, Jadwigę Rudnicką, Elżbietę i Mieczysława Szewczyków, Stanisława Nowak, Felicję Dudziec, ojca Piotra i z jego rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00   Nabożeństwo
  18:30   Za ++ parafian:
    – Stanisława Gach, Romualda Kamińskiego, Jana Puszkar w 30 dni po śmierci
    – Kazimierza Konarskiego, męża, ojca, dziadka i teściaDominika Nawrot w 1. rocz. śmierci
    – siostrę Krystynę Kowalską w 1. rocz. śmierci, rodziców: Janinę i Apolinarego Kowalskich, Karola Zdobylak w 20. rocz. śmierci, Annę i Zbigniewa Zdobylak, wszystkich z rodziny: Zdobylak, Kotylak, Ardelli, Kowalskich i za dusze w czyśćcu cierpiące oraz z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla żyjących z tych rodzin
    – mamę Helenę Sebastian w 3. rocz. śmierci jej siostrę Irenę i wszystkich z rodziny: Sebastian i Karaban oraz oBoże błogosławieństwo i wstawiennictwo Matki Bożej dla żyjących
    – Mariana Stachera 10. rocz. śmierci i wszystkich z rodziny: Stacherai Jadwiżyc 
    – syna Piotra Radwańskiego w 2 rocz. śmierci jego ojca Bogumiła i wszystkich z rodzin: Łabuda, Perchel i Bereta
    – rodziców: Annę i Władysława Rychlickich, wszystkich z rodziny, Władysławę i Władysława Żuratyńskich i Wandę Żuratyńską
    – Jadwigę, Jana i Bolesława Pośpiech, wnuczkę Sarę i męża Józefa Jantos
    – Janusza Mączka, Irenę Mączka i Krystynę Kowalską w 1. rocz. śmieci
    – brata Czesława Jarczewskiego w 4. rocz. śmieci, siostrę Mirosławę Jarczewską w 8. rocz. śmieci, rodziców: Agnieszkę i Alfonsa Jarczewskich, teściów: Helenę i Józefa Podgórskich i wszystkich z obu stron
    – mamę Helenę Mikołajczyk w 20. rocz. śmieci, mamę Zdzisławę, wujka Zbigniewa, babcie i dziadków, wszystkich z rodziny: Mikołajczyk, Mielczarek, Wijatyk i Sikora, Helenę Pawiłojć, Marka i Adama Stefańskich
    – Stanisławę Dygdoń w 2 rocz. śmierci
    – Kazimierza i Katarzynę Trościanka, braci i Mariana Kowalczyka
    – Leszka Kozłowskiego w 2 rocz. śmierci i rodziców z obu stron
    – Danutę Bajcarz (od swatowej Haliny Harkawy)
    – brata Jerzego w dniu 60. Urodzin, brata Tadeusza, rodziców: Annę i Czesława Wypych, Annę i Franciszka Kłonowskich i wszystkich z rodziny
    – męża, ojca i dziadka Bronisława Kubackiego w 7. rocz. śmierci, rodziców: Edmunda i Franciszkę Ambrożych, Antoninę i Antoniego Kubackich, siostrę Kazimierę, Martę Noculak i wszystkich z obu stron
    – Bernarda Kostrzewa w 3. rocz. śmierci i wszystkich z rodziny z obu stron
    – rodziców: Mariannę i Jana Jędrysiak, Annę i Kazimierza Kaczmarzyk, ciocię Weronikę Papiór, siostrzeńca Jarosława Kaczmarzyk, Janinę i Alfonsa Smyrek
    – rodziców: Stefanię w 3 rocz. śmierci i Tadeusza Zdebiak, siostry, szwagrów, siostrzenicę i rodziców z obu stron
    – ojca Józefa Baran w 23. rocz. śmierci i wszystkich z rodzin Baran i Grad 
 
  niedziela, 27 stycznia 2019
III NIEDZIELA ZWYKŁA
7:30   Za ++ rodziców: Annę i Aleksego Kurtz, rodzeństwo: Agnieszkę i Ryszarda z małżonkami, brata Gerharda, siostrę Łucję, Helenę i Józefa Kwiecińskich, Pawła i Ernesta Grzesiak, Wilhelma Kurtz i wszystkich z rodzin: Kurtz i Dombek
9:00   Za ++ męża Władysława Wątrobę w 24. rocz. śmierci, rodziców i dziadków z obu stron i rodzeństwa oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny
10:30 I. Za ++ rodziców: Jana i Marię Rogowskich, z rodzeństwa i rodzin z obu stron
  II. O Boże błogosławieństwo dla kapłanów posługujących przy Bożym Sercu, opiekę Matki Najświętszej i dary Ducha Świętego dla wszystkich członków Apostolatu Maryjnego oraz o radość wieczną dla ++ ks. Pawła Bembenka, ks. Franciszka i z Apostolatu
12:00 I. Za ++ matkę Agatę Michalską w dniu Urodzin, Jadwigę Maćkowiak w 18. rocz. śmierci, ojców: Franciszka i Edwarda i z całej rodziny
  II. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jakuba Żehaluk z okazji 11. Urodzin
15:00   O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Krzysztofa w 30. Urodziny
16:00   Nieszpory niedzielne
18:30   Za ++ ojca Jarosława Owczaczyka w 9. rocz. śmierci, matkę Irenę Owczaczyk w 14. rocz. śmierci i siostrę Annę

Intencje w klasztorze:

Niedziela 20.019:30Za ++ dziadków: Marię i Jana, Stefanię i Antoniego, Janinę, rodziców z obu stron, Helenę i Władysława i za dusze w czyśćcu cierpiące
Poniedziałek6:45W intencji + Babci Marii oraz + wujka Pawła
Wtorek6:45Za żyjących i zmarłych Parafian
Środa6:45Za żyjących i zmarłych Parafian
Czwartek6:45Msza św. dziękczynno-błagalna za dar powołania z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla s. Salezji z okazji Imienin
Piątek6:45Za żyjących i zmarłych Parafian
Sobota6:45Za żyjących i zmarłych Parafian
Niedziela 27.019:30Za ++ męża Karola Sarnickiego, rodziców: Mariannę i Tomasza Pietraszewskich, Katarzynę i Bartłomieja Sarnickich, braci, Tadeusza Pietraszewskiego, Pawła i Tadeusza Sarnickich